تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

تك پروژه دانلود پروژه تحقیق مقالات پایان نامه های دانشجویی

فروشگاه جامع پروژه , مقاله و تحقیقات دانشجویی


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

آمار بازدید سایت

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 596
  • بازدید دیروز : 603
  • بازدید کل : 315501

دانلود تحقیق جامعه شناسي


دانلود تحقیق جامعه شناسي

فرمت :doc

تعداد صفحات:78

آنـاتـومـي * در تعريف جامعه شناسي گفته شده است كه جامعه از يك عده افراد تشكيل شده است. - اين جمله يكي از صدها تعريف در مورد جامعه شناسي است. - اين تعريف افراد را سازنده جامعه معرفي مي كند. * كه براي ارضاي نيازهايشان با هم روابط اجتماعي دارند. - افراد داراي نيازهاي مختلف و متنوعي هستند. - به اين نيازها بايد پاسخ داده شود. - افراد از طريق ارتباط با ديگران مي توانند به اين نيازها پاسخ دهند. - اين ارتباط با ديگران همان روابط اجتماعي است. * منظور از روابط اجتماعي بنابراين كمك انسان ها به يكديگر براي ارضاي نياز است. (حداقل در بدو پيدايش اقوام اوليه) - انسان ها به يكديگر براي ارضاي نيازهاي خود كمك مي كنند. - اين كمك و همياري از طريق روابط اجتماعي صورت مي گيرد. - روابط اجتماعي فقط بر اساس نياز انسان ها به يكديگر است. * در اين تعريف هدف انسان ها نياز است و روابط اجتماعي وسيلـه. - هدف اوليه انسان ها رفع نيازهاي خود است. - كه آن را به وسيله رابطه با ديگران انجام مي دهند. - بنابراين از روابط اجتماعي (با ديگران) به عنوان وسيله كه آن ها را به هدف خود مي رساند، نگاه مي كنند. * بر اساس دسته بندي ماسلو، يكي از نيازهاي اساسي و فطري انسان ها نياز به روابط اجتماعي و محبت است. - طبق طبقه بندي كه ماسلو كرده است. - انسان ها داراي نيازهاي اساسي و فطري مي باشند. - كه از جمله آن ها نياز به روابط اجتماعي (داشتن رابطه با ديگران) و مهر و محبت است. - در نتيجه انسان يك موجود اجتماعي است و براي زنده بودن به رابطه با ديگران نيازمند است. * بدين ترتيب روابط اجتماعي هم يك نياز فطري و لذا هدف است و هم وسيله اي براي ارضاي نيازهاي ديگر. - با اين تعاريف روابط اجتماعي دو معني پيدا مي كند. - امري فطري و ذاتي كه بستر به آن نيازمند است. - چون روابط اجتماعي امري فطري پس رسيدن به آن يك هدف تلقي مي گردد. - در مقابل انسان ها مجبور هستند كه براي رفع نيازهاي خود از روابط اجتماعي سود بردند. - زيرا انسان ذاتاً داراي نيازهايي نيز مي باشد كه بايد آن ها را برطرف كند. - در نتيجه روابط اجتماعي شكل يك وسيله را نيز به خود مي گيرند. * و يكي از جالبترين نكات در نظام آفرينش اين است كه سيستم زندگي اجتماعي انسان ها و تشكيل جامعه را در فطرت آن ها نهاده است. - ميل به تشكيل جامعه و روابط اجتماعي در فطرت انسان ها وجود دارد. - و اين امري است كه ازلي. - يعني برنامه و هدف آفريدگار اين گونه بوده است كه انسان ها به تشكيل جامعه ميل ورغبت داشته باشند. * به طوري كه انسان بدون اين روابط اجتماعي قادر به زيستن نيست. - بنابراين انسان روابط اجتماعي را برقرار مي سازد و از آن بهره مي برد. - زيرا بدون داشتن اين روابط قادر نخواهد بود كه زندگي خود را كه ذاتاً اجتماعي ادامه دهد. * اهميت خاص روابط اجتماعي در دو بعد است: 1- امتياز 2- وسيله ارضاي نياز - در نتيجه روابط اجتماعي دو ويژگي پيدا مي كنند. - اولي نيازي فطري و ذاتي است كه انسان آن را هدف خود مي داند و براي برقراري آن تلاش مي كند. - دومي رفع نيازهايي است كه براي تداوم حيات او ضروري است و او تنها از طريق روابط اجتماعي است كه مي تواند اين نيازها را برطرف كند.


مبلغ واقعی 4,500 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,050 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 488

مطالب تصادفی

  • دانلود پکیج ارزشمند دوازده برنامه کاربردی برای وبلاگ نویسی و کسب درآمد اینترنتی و افزایش بازدید+نرم افزار ارسال ایمیل گروهی
  • دانلود طرح توجيهی رزين الكيد
  • دانلود طرح توجيهي بازيابي ضايعات پلاستيكي
  • دانلود طرح توجيهی توليد غذاي كودك
  • دانلود طرح توجيهی نمك يد دار

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "تك پروژه دانلود پروژه تحقیق مقالات پایان نامه های دانشجویی" می باشد